O PRZEDSZKÓŁCE - Prywatne Przedszkole Ochota | Żłobek Ochota

Witamy!
w Przedszkółkce Talentów na warszawskiej Ochocie.

Zapraszamy Dzieci do grup żłobkowych i przedszkolnych.

W naszym prywatnym przedszkolu i żłobku poznacie świat zabawy, przyrody i sportu.
Zapewniamy szeroką ofertę edukacyjną oraz programy wspierające wszechstronny rozwój dziecka. Dysponujemy dużym ogrodem, salą gimnastyczną i wspaniałymi warunkami lokalowymi.

LOKALIZACJA

Przedszkółka Talentów znajduje się w przestronnym, pięknym budynku posiadającym duże, jasne sale z przylegającymi do nich łazienkami, salę gimnastyczną, sale terapeutyczne, jadalnię oraz kuchnię z zapleczem. Posiadamy duży ogród przeznaczony wyłącznie dla dzieci z naszego przedszkola i żłobka, a dla rodziców obszerny parking.
Położenie w warszawskiej dzielnicy Ochota w zacisznym, zielonym miejscu blisko terenów rekreacyjnych – Parku Szczęśliwickiego, zapewnia dzieciom kontakt z przyrodą i pełne bezpieczeństwo w czasie spacerów. Nasza lokalizacja znajduje się 200 metrów od ulicy Włodarzewskiej, pośród zieleni dostarczającej czyste powietrze z dala od zgiełku ulicznego. Natomiast pobliskie arterie komunikacyjne – Aleje Jerozolimskie i ul. Grójecka zapewniają dogodny dojazd.

NASZ CEL

Naszym celem jest aby dzieci poprzez zabawę i aktywność ruchową odkrywały otaczający je świat. Chcemy, aby każdy Przedszkolak, uczęszczający do Przedszkółki Talentów został jak najlepiej przygotowany do dalszej edukacji w szkole podstawowej. Pracując w oparciu o podstawę programową MEN w ramach edukacji przedszkolnej chcemy wspomóc naszych podopiecznych w budowaniu poczucia własnej wartości, osiąganiu coraz większego stopnia samodzielności zarówno w czynnościach samoobsługowych jak i sposobie rozumowania, twórczym rozwiązywaniu problemów, nauce zasad współżycia społecznego, zdobywaniu jak największej wiedzy z różnych dziedzin życia. Prowadzone ćwiczenia ogólnorozwojowe dobrane specjalnie
do potrzeb wiekowych, mają uczyć dzieci współpracy i zabawy w grupie oraz zasady fair play bez budowania poczucia rywalizacji. W naszej ofercie znajdą się zajęcia dodatkowe, które będziecie Państwo mogli dobrać w oparciu o potrzeby swojego dziecka. Szczególnie zachęcamy do udziału w zajęciach sportowych, prowadzonych przez doświadczonych w pracy z dziećmi trenerów. Naszym celem jest stworzenie miejsca gdzie dzieci będą odkrywać swoje pasje i talenty. Dzięki szerokiej ofercie edukacyjnej oraz programom wspierającym wszechstronny rozwój dziecka, kołom zainteresowań, spotkaniom z ludźmi specjalizującymi się w różnych dziedzinach oraz możliwościom jakie daje duży obiekt dostosowany do potrzeb dzieci, tworzymy miejsce gdzie młody człowiek zaczyna swoją życiową drogę. Jeśli szukasz dla swojego dziecka prywatnego żłobka lub niepublicznego przedszkola na warszawskiej Ochocie zapraszamy do nas!

GODZINY OTWARCIA

Prywatny żłobek i przedszkole są czynne od poniedziałku do piątku w godz. 7.00 – 17.30 przez cały rok, także w czasie wakacji, z wyjątkiem dni ustawowo wolnych od pracy.

WYŻYWIENIE

Smaczne i zdrowe, domowe posiłki składające się ze śniadania, drugiego śniadania, obiadu i podwieczorku dostarcza nam firma cateringowa. Nasze posiłki są bogate w warzywa i owoce. Dla dzieci z alergią pokarmową przygotowywane będą specjalne posiłki: beznabiałowe, bezglutenowe, wegetariańskie i inne według zaleceń lekarza.

Tagi: prywatne przedszkole włochy, przed szkółka talentów, przedszkola ochota, przedszkola warszawa ochota, przedszkole niepubliczne ochota, przedszkole ochota, przedszkole prywatne ochota, przedszkole prywatne włochy, przedszkole wlochy, przedszkolka talentow, przedszkółka talentów, zlobek ochota, żłobek ochota, żłobek warszawa ochota, żłobek wlochy